Poradnik Pracownika
Header oprogramowania dla biur rachunkowych Header oprogramowania dla biur rachunkowych Header oprogramowania dla biur rachunkowych

Najlepsze oferty pracy we Włoszech dla osób z Polski

Marzysz, aby znaleźć się w pięknym i słonecznym kraju z dobrą kuchnią, uśmiechniętymi ludźmi i gdzie na każdym kroku czekają na Ciebie zabytki? Jeśli masz teraz ochotę, aby kupić bilet do Włoch to pomyśl o tym gdybyś nie tylko wybrał się tam na krótki wypad wakacyjny, ale został na trochę dłużej.

Od razu na pewno przyszły Ci do głowy problemy ze znalezieniem pracy w obcym państwie. Ale nie jest to wcale niemożliwe do zrobienia! Co więcej, Twoim sprzymierzeńcem w znalezieniu pracy może być język polski. Poniżej znajdziesz przykłady ofert i sektorów, wśród których masz duże szanse, aby znaleźć pracę we Włoszech z językiem polskim!

Sales Team Assistant

Jeśli chcesz się rozwijać lub spróbować swoich sił w dziale sprzedaży to spójrz na ofertę firmy BravoKupony, która specjalizuje się w marketingu afiliacyjnym i jest jednym z liderów w tej dziedzinie we Włoszech. Obecnie BravoKupony działa w 13 krajach, a ich główne siedziby znajdują się we Włoszech we Florencji i w Stanach Zjednoczonych w Los Angeles. Teraz i Ty masz szansę pracować ze słonecznej Italii dołączając do teamu sprzedaży! Poza ciekawymi zadaniami i ciągłym rozwojem czekają tam na Ciebie benefity takie jak elastyczność godzin pracy, lunch pass, interesujące szkolenia, ubezpieczenie zdrowotne i możliwość pracy z domu dwa razy w tygodniu. Sprawdź koniecznie tę ofertę i spełnij swoje marzenie o mieszkaniu we Włoszech i to na dodatek we Florencji.

Customer Care

We Włoszech znajdziesz wiele międzynarodowych firm, które działają na wielu rynkach w tym również w Polsce. Często więc szukają pracowników, którzy biegle mówią w języku polskim i tym samym są w stanie szybko udzielić wsparcia klientom. Wiele takich przedsiębiorstw znajdziesz na północy Włoch, w szczególności w okolicach Mediolanu. Nie musisz się martwić, że nie masz doświadczenia w danej branży, w przypadku większości firm otrzymasz na początku dokładne szkolenie. Jeśli więc lubisz kontakt z klientem, plus chciałbyś mieszkać w dużym mieście we Włoszech to sprawdź jakie oferty czekają w tym zakresie dla Ciebie w Mediolanie.

Business Developer

Włoskie firmy coraz częściej interesują się dystrybucją swoich usług i produktów na rynek polski i chcą poznać lepiej realia i możliwości wejścia na ten rynek i dlatego szukają na te pozycje business developerów znających nie tylko język, ale też charakterystykę danego rynku. Jeśli więc chciałbyś zagłębić się w tematykę rozwoju biznesu, zdobyć doświadczenie w różnych sposobach na pozyskiwanie klientów a także dbać o relacje z obecnymi już klientami, to pozycja business developera może być dla Ciebie świetnym krokiem zawodowym. Połącz interesującą pozycję, wyzwania zawodowe, pracę w różnych językach, a to wszystko pod Włoskim słońcem!

Tłumacz

Jeśli lubisz pisać i tłumaczyć teksty, to miej oko na oferty pracy związane z tłumaczeniem z języka włoskiego na język polski. Zazwyczaj takie oferty dotyczące prac dorywczych lub na pół etatu jednak jeśli chcesz połączyć tymczasowe mieszkanie we Włoszech z podróżami i ze zwiedzaniem to takie rozwiązanie może być optymalnym rozwiązaniem dla Ciebie. Zazwyczaj tłumaczenia dotyczącą stron internetowych jak i tekstów związanych z marketingiem. Obecnie taką pracę często można wykonywać zdalnie w 100%, jednak w przypadku niektórych firm możesz również  znaleźć oferty z opcją przychodzenia do biura, dzięki czemu w przerwach pomiędzy pisaniem możesz wybrać się na kawę z Włochami z biura.

Opieka osób starszych

Jeśli nie szukasz pracy biurowej, to możesz sprawdzić oferty we Włoszech na opiekunkę osób starszych. Często takie oferty znajdziesz na południu Włoch, dzięki czemu po pracy możesz cieszyć się piękną pogodą, zapierającymi dech w piersiach widokami i przepysznym jedzeniem. Jest to praca bardziej wymagająca fizycznie i często jest wymagana podstawowa znajomość włoskiego, aby móc wspomóc tą osobę w codziennych czynnościach, takich jak na przykład robienie zakupów. Jednak w ogłoszeniu często znajdziesz informacje jaki język poza polskim jest wymagany i w jakim stopniu komunikacji.

Artykuł sponsorowany